Notebook&Laptop Tamiri

Notebook&Laptop Tamiri


  • 0
  • 17 Haziran 2016
Açıklama

Notebook Servisimizde; Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Acer, Asus, Casper, Dell, Exper, Hp, Lg, Lenovo, Samsung, Toshiba ve Sony Vaio (notebook) laptoplarınızın, fan temizliği ve bakımı, anakart tamiri, ekran kartı tamiri, ekran tamiri, ekran değişimi, inverter tamiri, menteşe tamiri, şarj soketi giriş yeri tamiri ve bga reworking dahil olmak üzere notebook tamiri hizmetini 1 yıl parça – 3 ay işçilik garantisi vererek yapmaktayız.

 

Notebook Tamiri, ve yedek parça konusunda tam donanımlı olan firmamız, İstanbul dışı müşterilerine de hizmet vermektedir.

Notebook tamiri konusunda en uygun fiyatı verebilmemiz için lütfen iletişime geçiniz.

(Ödeme işleminizi ister havale-eft yolu ile ister kapıda ödeme ile isterseniz de web sitemiz üzerinden kredi kartı ile yapabilirsiniz.)

Servisimize gelen ürünlerin arıza tespitini ücretsiz yapar, onayı alınan arızalı ürünün onarımına geçeriz. Servis sürecimiz ise arızanın durum ve ciddiyetine göre 1 ila 3 iş günü arasında değişmektedir. Arızalı Cihazınızı Buradan Takip Edebilirsiniz

Laptop Batarya, Adaptör, Klavye ve Tüm Ekran Çeşitleri Stoklarımızda

 Laptop ‘larda en çok değişim gerektiren Lcd Ekran, Led Ekran, Batarya (Pil), Klavye ve Adaptör çeşitleri stoklarımızda mevcuttur ve 1 yıl parça garantisi kapsamında ve en uygun fiyatlara satışını yapmaktayız.

Görüntüle