Laptop Tamiri

Laptop Tamiri

Laptop Tamiri | Bilgisayar Tamiri | Laptop Servisi


Global Bilgi | Bilgisayar Hastanesi olarak Laptop Tamiri ve Laptop Servisi olarak hizmet vermekteyiz. Marka bağımsız olarak her marka ve her model laptop ve notebooklara tamir ve servis hizmeti vermekteyiz. 2008’den bu yana yaklaşık 1300 kişi den fazla insanın Laptop Tamiri olarak bizi tercih ettiğini bu tercihin sebebinin ise verdiğimiz hizmetin kalitesi olarak addetmekteyiz. Laptop Tamiri nin yanı sıra Laptop Fan Bakımı gibi 6 ayda bir yapılması gereken temizlik ve bakım işlemini yeni müşterilerimize özel olarak ücretsiz yapmaktayız. Yaptığımız her teknik müdahelede, her işlemde onarımlarımız tamamen servisimizce garanti kapsamına alınmaktadır. Örneğin Laptopunuzun Ekran kartı bozuldu ise yapılacak Ekran Kartı Chip değişimi ve  Ekran Kartı Onarımı işlemlerinde 1 Yıl Garanti vermekteyiz. Yani tam anlamıyla Garantili Laptop Tamiri  hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Laptop Tamiri konusunda bizi tercih etmelerinin bir diğer sebebide yüksek arıza onarım başarımızdır. Bunun yanı sıra laptop tamir işlemleri servisimizce ortalama 2 iş günü içerisinde sonuçlanıyor olmasıdır. Laptopunuz arızalandığında servisimize getirdiğiniz takdirde birkaç saat içinde ÜCRETSİZ arıza tespiti yapılıp tarafınıza konu hakkında bilgilendirme sağlanmaktadır. Türkiye’de En iyi teknik servis ve En hızlı teknik servis konusunda başarımız takdirinizdir.


4m-notebook-tamiri

Tamir Türlerimiz


Onarımını gerçekleştirdiğimiz Laptop ArızalarıLaptop Ekran Kartı Tamiri (VGA Chipeset Değişimi), Güney & Kuzey Chipset Değişimi, Laptop Harddisk Değişimi, Laptop Menteşe Değişimi, Laptop BIOS güncelleme, Laptop IO değişimi, Laptop İşlemci değişimi, Laptop ekran değişimi, Laptop kasa değişimi, Laptop Fan bakımı, Format, Laptop Ram yükseltme, Laptop şarj ünitesi değişimi gibi onarımları gerçekleştirmekteyiz.

 

Cihazınızla ilgi tüm sorunları, Laptop açılmıyor, laptop çalışmıyor, görüntü gelmiyor gibi arızalarınız varsa servisimizde ücretsiz olarak arıza tespiti hizmeti vermekteyiz. Yaptığımız her onarım işlemi için 6 ay garanti vermekteyiz.


Loading...

Adres: Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:94 D:5

Telefon: 0216 567 34 93


Bu yazıyı paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir