Bilgisayar ( Masaüstü ) Tamiri

Bilgisayar ( Masaüstü ) Tamiri


  • 3
  • 28 Şubat 2017
Açıklama

Tüm Bilgisayar Markalarının Teknik Servis Hizmeti, Yedek Parça, Donanım ve Yazılım Satışı.

Prensiplerimizin başında müşteri memnuniyeti gelmektedir.

Firmamız yoğunluk olarak İstanbul’da Bahçelievler, Bakırköy, Güngören, Bağcılar semtlerine teknik servis hizmeti vermektedir.

Bilgisayar tamiri yapan eğitimsiz kişiler ufak bir arızayı yapayım derken ciddi arızalara sebep olabilmektedir. Bu nedenle uzman olmayan, güvenmediğiniz kişilerin bilgisayarlarınızı kurcalamasına izin vermeyin.
Bilgisayar servis ihtiyacınızı; kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla sunan Global Bilgi Bilgisayar’dan alabilirsiniz. Bize güvenerek ne kadar doğru karar verdiğinizi göreceksiniz.

Bilgisayar teknik servis hizmetlerimiz arasında; Anakart tamiri ve değişimi, Kasa tamiri ve değişimi, hard disk değişimi, yazılım yükleme, program yükleme, işlemci değişimi, ram değişimi ve yükseltmesi, dvd sürücü tamiri ve değişimi, power suply (güç kaynağı) değişimi, ses kartı değişimi ve bunun gibi birçok işlem yer almaktadır.

Global Bilgi Bilgisayar olarak;
Casper, Exper, Hp, Lenovo, Dell, Pro2000, Arçelik, Vestel, Acer, Asus, Samsung, Compaq, Dente, ve Toplama Bilgisayarlar olmak üzere tüm bilgisayarlarınıza teknik servis hizmeti vermekteyiz.

Her marka ve model garantili ya da garanti dışı bilgisayarlarınıza uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Bilgisayar tamiri ve yedek parça satışı konusunda uzman teknisyenlerimiz size yardımcı olacaktır. Firmamız tamir ve yedek parça hizmetini garantili olarak yapmaktadır. Global Bilgi Bilgisayar 1999’dan beri hizmet vererek yaptığı işin her zaman arkasında olduğunu da göstermektedir. Bilgisayarlarınızı gözünüz kapalı bırakacağınız bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz.