Telefon Tamiri

Telefon Tamiri


  • 1
  • 28 Şubat 2017
Açıklama

Cep telefonunuzun ekranı her an kırılabilir veya bozulabilir. Mobil cihazınız bozulduğunda güvenilir ve hızlı bir şekilde tamir ettirebileceğiniz bir yer arıyorsanız Global Bilgi. hızlı ve güvenilir çözümler üretiyor.

Akıllı telefon tamir servisi olan Global Bilgi, hızlı ve hayat kolaylaştırıcı yöntemleriyle telefonu bozulanlara pratik çözümler üretiyor. Telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirtip anında tahmini fiyat alabildiğiniz Global Bilgi’de hızlı bir şekilde tamir işlemine başlamanız mümkün.

Global Bilgi, telefonunuzda oluşabilecek Şarj soketi kırık, Dokunmatik cam donuyor/çalışmıyor ( kırık-çatlak mevcut değil), Ekran (LCD) Donuyor/Leke var/Pixel hatası, Diğer, Sıvı Teması, Hafıza Kartı Sorunu, Titreşim Sorunu, Sim Kart Sorunu, Panellerde Soyulma, Kasa kırık/çatlak, Bluetooth problemi, Kablosuz ağa bağlanamıyor, Reset yapılamıyor, Şebeke gidip geliyor, Servis yok/arama yapmıyor, Kendiliğinden kapanıyor, Kendiliğinden açılıp kapanıyor, Cihaz kapanmıyor, Cihaz açılmıyor, Yan buton çalışmıyor, Ses tuşu sorunu, Kilit tuşu arızalı, Home buton çalışmıyor, Video ses problemi, Video görüntü problemi, Arka kamera sorunlu/çalışmıyor, Ön kamera sorunlu/çalışmıyor, Kulaklık sorunu, Ses problemi/cızırtı, Ses gitmiyor, Ses kesik kesik geliyor, Ses gelmiyor, Pil şarj olmuyor, Şarj soketi arızalı, Pil değişim talebi, Işık sensörü sorunu, Dokunmatik cam kırık/çatlak, Ekran (LCD) Kırık/Çatlak gibi arızaları gideriyor. Eğer cihazınızın ekranında bir sorun varsa, Global Bilgi’ye girip arıza durumuna göre, cep telefonu ekran fiyatları hakkında tahmini bir bilgi edinebilirsiniz.

Siparişi verdiğiniz gün içinde İstanbul’da kapınıza kadar gelip telefonunuzu elden alan Global Bilgi’ye, İstanbul dışında iseniz kargo ile cihazınızı iletebilirsiniz.

Global Bilgi, uzman ekipleri tarafından yapılan arıza tespiti sonrası onayınızla birlikte telefonunuzu tamir edip en kısa zamanda yepyeni haliyle size teslim ediyor. Bu süre zarfında hizmet numaranızı siteye girerek telefonunuzun tamir sürecini takip etme şansınız da var. Ayrıca sorularınız için 444 74 87’yi arayarak Global Bilgi müşteri hizmetlerinden destek alabilirsiniz. Tamir işlemi bitip telefonunuzu teslim aldığınızda, kapıda ister kredi kartı ile ister nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul’da cep telefonu tamiri için doğru adres Global Bilgi

Cep telefonunuzun markasını, modelini ve arıza nedenini belirterek tahmini fiyat almak için cep telefonu tamir sayfamıza ulaşın.